Samsung Galaxy S8
Termin premiery najnowszego flagowca Samsunga się zbliża. Firma z pewnością będzie chciała pozytywnie zaskoczyć wszystkich malkontentów. Według jednych przecieków, flagowiec zostanie ujawniony pod koniec lutego, według innych – dopiero na specjalnym wydarzeniu w Nowym Jorku w kwietniu. Tak czy owak będzie to z pewnością wydarzenie, które przykuje uwagę mediów z całego świata.

Ostatnie informacje wskazują, że drugi wariant Samsunga Galaxy S8 będzie się nazywał Galaxy S8 Plus. Ma on posiadać aż 6-calowy ekran. Jego powierzchnia być może będzie wynosić ponad 90% w stosunku do całego przedniego panelu. W związku z tym wymiary smartfonu mają być bardzo zbliżone do tych w Galaxy Note7.

Warto przypomnieć, że obydwa warianty Galaxy S8 mają posiadać bezramkowe zakrzywione wyświetlacze, które z pewnością zachęcą niejednego klienta do ich zakupu. Ponadto skaner linii papilarnych zostanie umieszczony pod ekranem lub z tyłu panelu – różne źródła podają inne informacje na ten temat.

źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.