Najnowsze informacje wskazują, że Galaxy S8 pojawi się też w wersji z 6-calowym ekranem

Newsy

Samsung Galaxy S8
Termin premiery najnowszego flagowca Samsunga się zbliża. Firma z pewnością będzie chciała pozytywnie zaskoczyć wszystkich malkontentów. Według jednych przecieków, flagowiec zostanie ujawniony pod koniec lutego, według innych – dopiero na specjalnym wydarzeniu w Nowym Jorku w kwietniu. Tak czy owak będzie to z pewnością wydarzenie, które przykuje uwagę mediów z całego świata.

Ostatnie informacje wskazują, że drugi wariant Samsunga Galaxy S8 będzie się nazywał Galaxy S8 Plus. Ma on posiadać aż 6-calowy ekran. Jego powierzchnia być może będzie wynosić ponad 90% w stosunku do całego przedniego panelu. W związku z tym wymiary smartfonu mają być bardzo zbliżone do tych w Galaxy Note7.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Warto przypomnieć, że obydwa warianty Galaxy S8 mają posiadać bezramkowe zakrzywione wyświetlacze, które z pewnością zachęcą niejednego klienta do ich zakupu. Ponadto skaner linii papilarnych zostanie umieszczony pod ekranem lub z tyłu panelu – różne źródła podają inne informacje na ten temat.

źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x