rollercoaster-tycoon-android-ios-classic-pobierz

 

Gry związane z Hasbro zazwyczaj skazane są na sukces ze względu na wyrobioną markę i po prostu chętnie się do nich wraca. Tak między innymi jest z Micro Machines, które niedawno recenzowałem – mimo że to nie jest już ta sama gra, co na NESie to cieszy się dużą popularnością.

 

Teraz Atari postanowiło wskrzesić kolejny tytuł, który został stworzony między innymi przez Chrisa Sawyera i jest nim RollerCoaster Tycoon. Oczywiście to nie pierwsza próba na podbicie mobilnych urządzeń, gdyż już wcześniej mogliśmy zagrać w mobilne odpowiedniki trzeciej i czwartej odsłony gry z tej serii. Teraz przyszła pora odświeżyć wydania uważane za najlepsze. Atari postanowiło połączyć najlepsze cechy pierwszej i drugiej części RollerCoaster Tycoon. Czy to się uda? Ocenią użytkownicy, ale pierwsze recenzje są bardzo pochlebne. Sama gra kosztuje ponad 30 złotych i zawiera mikropłatności, co oczywiście może już niektórych odrzucić – szczególnie ten drugi fakt. Jednak dodatkowe opłaty – od 10 do 30 złotych – sprowadzają się tylko do paczek DLC: Wacky Worlds, Time Twister i Toolkit. Sama gra praktycznie nie różni się niczym od swoich pierwowzorów, ale oczywiście odpowiednio przystosowano interfejs pod urządzenia z małymi dotykowymi wyświetlaczami.

 

Fani serii RCT z pewnością powinni zainteresować się powyższym tytułem. W przypadku Androida grę znajdziecie w sklepie Play pod następującym linkiem: Klik! Z kolei użytkownicy iOS mogą zajrzeć do App Store: Klik!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.