Google potwierdza – smartfony i tablety to nie wszystko. Czas pokazać jak tworzyć smartwatche z najwyższej półki – kto je stworzy?

Newsy

google-smartwatch

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Google powoli przestaje współpracować z zewnętrznymi firmami i stawia na swoje pomysły realizowane od podstaw. Tak to wygląda w teorii i stąd też powstała seria Pixel. Jednak Amerykanie nie chcą poprzestać na tworzeniu smartfonów i tabletów. W drodze są nowe smartwatche oparte na Android Wear.

 

Inteligentne zegarki od Amerykanów to temat, który przewija się od początku tego roku. Wiemy o nich tak naprawdę wiele i teraz Google poprzez Jeffa Changa ujawnia w wywiadzie dla The Verge, że już niedługo ujrzymy dwa smartwatche, ale niekoniecznie pod marką Pixel. To oznacza, że potrzebna jest zewnętrzna firma, która urzeczywistni wizję Google. W tej kwestii również możemy ograniczyć potencjalnego wykonawcę, gdyż ma to być producent, który już ma w swojej ofercie zegarek na platformie Android Wear. Lista nie jest długa: LG, Huawei, Samsung, Motorola (Lenovo), Fossil, ASUS, Casio, Sony, Nixon, Michael Kors i Tag Heuer. Znając życie i patrząc na zaangażowanie poszczególnych firm to LG i Huawei są najbardziej prawdopodobnymi wykonawcami smartwatchy dla Google.

 

Oczywiście Jeff Chang nie zdradził dokładnej daty premiery, cen czy też dostępności nadchodzących zegarków od Google. Jednak wszystko stanie się jasne już w pierwszym kwartale nadchodzącego roku.

 

 

źródło: The Verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x