ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Pobierz] Najlepsza klawiatura wszechczasów* z genialnymi recenzjami w sklepie Play – po prostu ¯\_(ツ)_/¯

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
google-play-aplikacja-wzruszenie-ramion-shrug-do-pobrania

Od razu wyjaśniam znaczenie gwiazdki w tytule. Patrzcie na ten wpis z przymrużeniem oka, gdyż od podstaw omawiana aplikacja została stworzona tylko w jednym celu – wywołać uśmiech na twarzy swoimi jakże ograniczonymi możliwościami. Tym samym poznajcie klawiaturę, która pokazuje brak… wiedzy, zrozumienia, zaangażowania. Po prostu wzrusza ramionami.

W Sieci bardzo popularny zrobił się zwrot w postaci emotikonu składające się ze znaków ASCII, który właśnie ma znaczenie przedstawione na końcu poprzedniego akapitu. Jednak czym tak naprawdę wyróżnia się tytułowa klawiatura? Właśnie faktem, że jedyny „symbol” jaki za jej pomocą możemy wstawić to ¯\_(ツ)_/¯. Nic więcej, żadnego QWERTY czy też przycisków alfanumerycznych, po prostu ¯\_(ツ)_/¯. Nazwa to też ¯\_(ツ)_/¯ i recenzję w sklepie Play w głównej mierze są właśnie tego typu. To jedna z niewielu aplikacji, która może pochwalić się takim zainteresowaniem, pomimo że nie oferuje nic. Tym samym poznajcie pierwsze z brzegu recenzje ze sklepu Play:

shrug-opinie-komentarze-google-play-klawiatura

Powyższą klawiaturę możecie pobrać z następującego linku: Klik! Oczywiście jest ona darmowa i nie zawiera żadnych reklam.

Na koniec przypomnę Wam zabawne listy aktualizacji proponowane przez deweloperów: Klik! Jak widać, nie do wszystkiego trzeba podchodzić na poważnie i w wielu przypadkach może to wyjść na plus jeśli chodzi o zyski.

Sprawdź najnowsze wpisy