ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kolejne źródło potwierdza – w Huawei P10 prawdopodobnie zobaczymy zagięty ekran

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
huawei-curved

 
Huawei P9 był udanym tegorocznym flagowcem. Wielu obserwatorów jednak twierdzi, że nie można go w ten sposób ochrzcić, ponieważ odstawał od konkurencyjnych urządzeń z najwyższej półki. W jednym się zgodzę – różnił się od nich ceną, która w dniu premiery wynosiła 2399 zł, czyli znaczniej mniej, niż w przypadku Galaxy S7.
 
Od premiery „pe dziewiątki” minęło już kilka miesięcy, a w Internecie można znaleźć coraz więcej informacji na temat jego następcy. Dzisiaj kolejne źródło potwierdziło, że w Huawei P10 zobaczymy prawdopodobnie zakrzywiony ekran. Co więcej, spekuluje się, że ten 5,5-calowy wyświetlacz będzie posiadał rozdzielczość 2560 x 1440 pikseli. Nie wiadomo czy wersja z zagiętym ekranem będzie jedyna, czy pojawi się również opcja z płaskim przednim panelem.
 
Ponadto skaner linii papilarnych znajdzie się w końcu z przodu urządzenia w przycisku home. Dodatkowo akumulator flagowca prawdopodobnie będzie można naładować bezprzewodowo! Raczej nie powinniśmy spodziewać się ujawnienia Huawei P10 na targach MWC pod koniec lutego, lecz na przełomie 1 i 2 kwartału 2017 roku.
 
źródło: phonearena

Sprawdź najnowsze wpisy