Znowu zapalił się smartfon Samsunga – tym razem Galaxy S6 Edge

Newsy

galaxy-s6-edge-burn-1

 
Reputacja Samsunga po katastrofie z Notem 7 spadła wśród fanów urządzeń mobilnych. Flagowiec miał być najlepszym smartfonem tej jesieni, a okazał się totalnym niewypałem z uwagi na jego samoistnie zapalające się baterie. Ponadto kilkukrotnie wspominaliśmy o podobnych przypadkach z udziałem Galaxy S7 Edge oraz S7. Samsung wydał wtedy oświadczenie dla klientów linii S7, że ta jest w 100% bezpieczna w użytkowaniu.
 
Teraz z kolei przyszła pora na Galaxy S6 Edge. Na portalu Reddit użytkownik o nicku ReturnThroughAether zamieścił post prezentujący jego zniszczony smartfon. Telefon został pozostawiony na półce na noc i samoistnie się zapalił nawet nie budząc właściciela, który zobaczył co się stało dopiero, gdy wstał z łóżka. Całe szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
 
galaxy-s6-edge-burn
 
Takie sytuacje nie powinny mieć miejsce, jednak z drugiej strony – dziwne, że smartfony z linii Galaxy S6 i S7 zaczęły się samoistnie zapalać dopiero po katastrofie z Notem 7. Lepiej dla Samsunga, żeby Galaxy S8 był wolny od wszelkich wad.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x