galaxy-s6-edge-burn-1

 
Reputacja Samsunga po katastrofie z Notem 7 spadła wśród fanów urządzeń mobilnych. Flagowiec miał być najlepszym smartfonem tej jesieni, a okazał się totalnym niewypałem z uwagi na jego samoistnie zapalające się baterie. Ponadto kilkukrotnie wspominaliśmy o podobnych przypadkach z udziałem Galaxy S7 Edge oraz S7. Samsung wydał wtedy oświadczenie dla klientów linii S7, że ta jest w 100% bezpieczna w użytkowaniu.
 
Teraz z kolei przyszła pora na Galaxy S6 Edge. Na portalu Reddit użytkownik o nicku ReturnThroughAether zamieścił post prezentujący jego zniszczony smartfon. Telefon został pozostawiony na półce na noc i samoistnie się zapalił nawet nie budząc właściciela, który zobaczył co się stało dopiero, gdy wstał z łóżka. Całe szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
 
galaxy-s6-edge-burn
 
Takie sytuacje nie powinny mieć miejsce, jednak z drugiej strony – dziwne, że smartfony z linii Galaxy S6 i S7 zaczęły się samoistnie zapalać dopiero po katastrofie z Notem 7. Lepiej dla Samsunga, żeby Galaxy S8 był wolny od wszelkich wad.
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.