Samsung Galaxy S7/S7 edge i Android Nougat – pojawiła się kolejna „duża” aktualizacja w kanale beta

Eliasz Szykowny Newsy 2016-12-20

nougat_a_la_lavande

Osoby, które dołączyły do Samsung Galaxy Beta Program mogą już pobierać czwartą ważną aktualizację opartą o Androida 7.0 Nougat na urządzenia Galaxy S7 oraz S7 edge. Ogólnie jest to już 5. build „Nugata”, jeśli włączylibyśmy poprawkę dotyczącą zamykającej się aplikacji Facebook.

gs7-n-beta-4-398082

Nowe wydanie oznaczone kodem ZPLH zawiera poprawki błędów, ulepszenia wydajności, a także nowe i ulepszone funkcje. Usunięto także aplikację Samsung Notes. Mimo to jest ona dostępna w Galaxy Apps. Co ciekawe, usunięto nową nazwę nakładki producenta Samsung Experience… Czyżby południowokoreański producent wracał jednak do marki TouchWiz?

Poza wyżej wymienionymi zmianami aktualizacja nie wprowadza nic, co mogłoby wywoływać efekt „wow”. Ot, jest to kolejny poprawiający wszystko update, który przybliża nas do finalnej, ostatecznej wersji oprogramowania opartego o Androida 7.1.1 Nougat, które ma się pojawić już na początku 2017 roku. Cóż, pozostaje czekać na kolejne wieści od Samsunga.

Zobacz też: [Pobierz] Minecraft PE 1.0 już jest. Aktualizacja Ender Update trafia na Androida oraz iOS

Źródło: Samsung • Anonim1233

  Galaxy s6 dostanie aktualizacje do nougata?

 • Michał

  dzięki tej aktualizacji zaspałem dziś do pracy, telefon sam wyłączył się w nocy 🙂

 • jendrush

  Czy ktoś korzysta z Nougata na swoim S7 i może sprawdzić czy znajduje już satelity Galileo?

  • Papaj

   Ale Galileo mają wspierać dopiero nowe telefony. Tu chyba chodzi o nowe rozwiązanie hardware’owe.

   • jendrush

    Nie, nowsze Snapdragony po aktualizacji oprogramowania mają normalnie znajdować te satelity i potencjalnie możliwe, że Exynos też. Stąd właśnie moje pytanie.

    • Paweł Pirek

     Nie znajduje

     • jendrush

      Zasięgnąłem również informacji na forum i tez mi odpisano że niestety nie znajduje. Wychodzi na to, że Samsung musi dać poprawkę od siebie, albo po prostu to nie zadziała. Trzeba czekać.

  • Mateusz Felczak

   Będzie śmiesznie jak wsparcie dla europejskiej nawigacji dostanie tylko amerykańska wersja s7/s7e

   • jendrush

    To by było faktycznie „śmieszne”. S7 ma ten sam procesor, który jest w Note 7, a tam podawali obsługę Galileo. Teoretycznie więc jest podstawa by tego oczekiwać.