nougat_a_la_lavande

 

Osoby, które dołączyły do Samsung Galaxy Beta Program mogą już pobierać czwartą ważną aktualizację opartą o Androida 7.0 Nougat na urządzenia Galaxy S7 oraz S7 edge. Ogólnie jest to już 5. build „Nugata”, jeśli włączylibyśmy poprawkę dotyczącą zamykającej się aplikacji Facebook.

 

gs7-n-beta-4-398082

 

Nowe wydanie oznaczone kodem ZPLH zawiera poprawki błędów, ulepszenia wydajności, a także nowe i ulepszone funkcje. Usunięto także aplikację Samsung Notes. Mimo to jest ona dostępna w Galaxy Apps. Co ciekawe, usunięto nową nazwę nakładki producenta Samsung Experience… Czyżby południowokoreański producent wracał jednak do marki TouchWiz?

 

Poza wyżej wymienionymi zmianami aktualizacja nie wprowadza nic, co mogłoby wywoływać efekt „wow”. Ot, jest to kolejny poprawiający wszystko update, który przybliża nas do finalnej, ostatecznej wersji oprogramowania opartego o Androida 7.1.1 Nougat, które ma się pojawić już na początku 2017 roku. Cóż, pozostaje czekać na kolejne wieści od Samsunga.

 

Zobacz też: [Pobierz] Minecraft PE 1.0 już jest. Aktualizacja Ender Update trafia na Androida oraz iOS

 

Źródło: Samsung

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl