Facebook wprowadza wideorozmowy grupowe w Messengerze

Aplikacje

facebook-messenger-group-chat-2

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Facebook Messenger jest chyba najpopularniejszym w Polsce komunikatorem internetowym umożliwiającym szybki kontakt z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Mimo nieprzychylnie przyjmowanych przez konsumentów zmian nadal utrzymuje się on na bardzo wysokiej pozycji. Jedne aktualizacje spotykają się z negatywnymi opiniami, inne – z pozytywnymi. Jak będzie tym razem?

 

Firma Marka Zuckerberga wprowadza właśnie wideorozmowy grupowe do Messengera. „Updejt” jest przyjmowany raczej z entuzjazmem. Inna kwestia jest taka, że aplikacja nadal jest przeładowana funkcjami, których zdecydowana większość konsumentów po prostu nie potrzebuje.

 

W ogłoszeniu prasowym Facebook stwierdził, że już 245 milionów ludzi na świecie co miesiąc nawiązuje połączenia wideo poprzez komunikator. Aktualizacja pozwoli na udział maksymalnie 6 osób w czacie wieloosobowym, podczas gdy w czacie grupowym audio ta liczba to aż 50. Wystarczy stuknąć w ikonkę kamerki w wybranej konwersacji grupowej, aby rozpocząć rozmowę wideo. Wszyscy członkowie danej grupy zostaną powiadomieni, jak dołączysz do czatu grupowego.

 

Przedsiębiorstwo ogłosiło również wprowadzenie niebawem „masek 3D” do Messengera. „Ficzer” dostępny jest już teraz na system iOS, a niedługo zawita na platformę Android. Podobna funkcja obecnie jest dostępna w Snapchacie.

 

Zobacz też: [Grafika] Samsung Galaxy J3 (2017) Emerge – Evan Blass podał datę premiery urządzenia

 

Źródło: Facebook/Messenger


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x