j3-2016-38472693474632

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Według najnowszych przecieków amerykańska sieć komórkowa Sprint jest już prawie gotowa do rozpoczęcia masowej sprzedaży niezaprezentowanych jeszcze modeli Samsung Galaxy J3 (2017) Emerge. Operator będzie oferował go nie tylko w swoich „domyślnych” sklepach, ale także pod markami prepaid (Boost Mobile, Virgin Mobile). Telefon ma zadebiutować 6 stycznia 2017 roku. Tak przynajmniej twierdzi leaker Evan Blass.

 

Poniżej możecie zobaczyć, jak ten budżetowy smartfon prezentuje się pod względem wizualnym:

 

samsung-galaxy-j3-2017-emerge

 

Ta amerykańska wersja modelu J3 (2017) może różnić się od międzynarodowej nie tylko dopiskiem „Emerge”. J3 Emerge ma mieć 5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 720p, procesor Snapdragon 430, 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci na pliki użytkownika i system. Telefon ma działać pod kontrolą Androida 6.0.1 Marshmallow.

 

Z tyłu pojawi się aparat 5 MPx (nagrywanie wideo 720p), a z przodu 2 MPx (tak samo jak w modelu na 2016 rok). Bateria będzie miała pojemność 2600 mAh (również podobnie jak wersja 2016). Niestety nie pojawiły się jeszcze żadne informacje odnośnie do cen.

 

Zobacz też: Problemy z modelami V20. LG obwinia tanie kable USB-C

 

Źródło: Twitter/Evan Blass
Eliasz Szykowny

👾 W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. 📝 Mój blog: https://eliasztech.pl