8days_adv_thehotnewthing_cover_1

Seria Galaxy A od Samsunga z roku na rok staje się coraz lepsza i popularniejsza. Wielu ludzi wybiera te smartfony, gdyż z powodzeniem sprawdzają się podczas codziennego użytkowniania. Już niebawem pojawią się kolejne modele z tej linii. Niestety ich ceny są wyższe niż ostatnio.

 

Podążając za wpisem, jaki Roland Quandt opublikował na Twitterze możemy mówić o cenach Samsunga Galaxy A3 (2017) oraz Galaxy A5 (2017). Smartfony te mają pojawić się w Europie Zachodniej w połowie przyszłego miesiąca, a ich ceny kształtują się odpowiednio na 349 oraz 449 euro. W przeliczeniu na złotówki wychodzą całkiem spore kwoty, bo trzeba pamiętać, że mówimy tutaj o półce mid-range.

 

 


Od leakera dowiadujemy się również, że Samsung Galaxy A7 (2017) nie trafi na nasz rynek.

 

Wersje kolorystyczne urządzeń: czarna, niebieska, złota, różowa. Specyfikacja techniczna modeli nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Przecieki mówią jednak o 4,7 calach HD i 2 GB RAM dla modelu A3 (2017) oraz 5,2 calach FHD i 3 GB RAM dla A5 (2017).

 

Zobacz też: Androidowe GTA 8bit!

 

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.