retro-city-rampage-dx-listing-thumb-01-us-05dec14

Pamiętacie czasy pierwszego bądź drugiego GTA? Ten widok z góry, te mafie, te dzwoniące budki telefoniczne… Grało się w to naprawdę przyjemne i nawet czasami teraz warto wrócić do tamtych lat i mile sobie powspominać. Na Androidzie pojawiła się właśnie produkcja, która jest inspirowana kultowym już Grand Theft Auto. Wygląda nieźle, jest bez mikropłatności i nie znajdziemy tam żadnych reklam!

 

Retro City Rampage DX to gra akcji, w której widok na cały świat jest z góry, a grafika, jak i dźwięk stylizowane są na 8 bitów. Lata 80, wcielamy się w skórę bandyty i robimy, co to tygryski lubią najbardziej – rozwałkę. W RCR znajdziemy 25 rodzajów broni, ponad 50 pojazdów, a misji do przejścia czeka na nas aż 60.

 

 

Produkcja stylizowana na GTA nie jest niestety darmowa. Została wyceniona na 24,99 zł, lecz dzięki temu w grze nie uświadczymy żadnych reklam ani mikropłatności. Płacimy raz i uzyskujemy wszystko, co Retro City Rampage DX ma nam do zaoferowania.

 

POBIERZ RETRO CITY RAMPAGE DX ZE SKLEPU PLAY

 

 

Zobacz też: Specyfikacja Nokii P! Snap 835 i 23MP

 

źródło: Sklep Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.