Cena Galaxy S8 wzrośnie o 20% w stosunku do Galaxy S7? Czy w Polsce będzie to ponad 4000 zł?

Newsy

galaxy s8 13

 
Po klapie związanej z Notem 7, media zajmujące się najnowszymi technologiami, będą patrzyły na ręce Samsunga. Oczekiwania co do następnego flagowca od Koreańczyków są bardzo wysokie. Po pierwsze ma on zatrzeć fatalne wrażenie jakie zostawił po sobie Note7. Po drugie musi zrobić wrażenie „wow”, które przyciągnie rekordową liczbę klientów do sklepów.
 
Przecieki wskazują, że Samsung Galaxy S8 ma posiadać wszystkie najnowsze rozwiązania technologiczne, poczynając od bezramkowego i zagiętego ekranu, a kończąc na ulepszonym skanerze tęczówki oka. W związku z tym można spodziewać się, że wzrosną koszty jego produkcji, a tym samym cena na półkach sklepowych.
 
Według Goldman Sachs koszty materiałów do produkcji Galaxy S8 wzrosną o 15-20% w stosunku do Galaxy S7. Możemy zatem oczekiwać wyższych cen w stosunku do tegorocznego flagowca. W związku z tym, wydaje mi się, że w Polsce cena flagowca bez problemu przekroczy 4000 zł, a to już trochę za dużo jak na smartfon.
 
źródło: sammobile

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x