galaxy s8 13

 
Po klapie związanej z Notem 7, media zajmujące się najnowszymi technologiami, będą patrzyły na ręce Samsunga. Oczekiwania co do następnego flagowca od Koreańczyków są bardzo wysokie. Po pierwsze ma on zatrzeć fatalne wrażenie jakie zostawił po sobie Note7. Po drugie musi zrobić wrażenie „wow”, które przyciągnie rekordową liczbę klientów do sklepów.
 
Przecieki wskazują, że Samsung Galaxy S8 ma posiadać wszystkie najnowsze rozwiązania technologiczne, poczynając od bezramkowego i zagiętego ekranu, a kończąc na ulepszonym skanerze tęczówki oka. W związku z tym można spodziewać się, że wzrosną koszty jego produkcji, a tym samym cena na półkach sklepowych.
 
Według Goldman Sachs koszty materiałów do produkcji Galaxy S8 wzrosną o 15-20% w stosunku do Galaxy S7. Możemy zatem oczekiwać wyższych cen w stosunku do tegorocznego flagowca. W związku z tym, wydaje mi się, że w Polsce cena flagowca bez problemu przekroczy 4000 zł, a to już trochę za dużo jak na smartfon.
 
źródło: sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.