chrooma-keyboard-android

Korzystacie z Chrooma Keyboard? Ja byłem zachwycony przy premierze tej klawiatury, a aktualizacje jakie wprowadzają obecnie twórcy obiecują, że stanie się ona jeszcze lepsza. Już nie tylko wyróżnia ją dostosowywanie kolorów do konkretnej aplikacji, ale teraz jeszcze lepszy słownik. By pisało się łatwiej, szybciej, prościej!

 

Nowość, którą wprowadza Chrooma Keyboard jest już znana na rynku. Znajduje się na przykład w SwiftKey. O co chodzi? O odczytywanie kontekstu całego zdania, by z większym powodzeniem podpowiadać kolejne słowa. Dzięki temu słownik nie będzie bazować wyłącznie na, dajmy na to, zapamiętanych związkach frazeologicznych, ale na naszych zdaniach, które wprowadzaliśmy już wiele razy – z odpowiednią kolejnością wyrazów. Możemy więc nauczyć klawiatury naprawdę niezłego przewidywania.

 

Co więcej, w wersji beta aplikacji twórcy zaimplementowali opcję podpowiadania odpowiednich emoji. Już na stałe weszły one do języka, którym posługujemy się w Sieci, więc brak konieczności ich powtórnego szukania usprawni komunikację.

 

Jeśli chcecie wypróbować najnowsze możliwości Chrooma Keyboard, pobierzcie ją z tego linku – KLIK. Jest to bezpieczne i zaufane źródło.

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.