Wysłałeś wiadomość pod wpływem emocji? WhatsApp pozwoli ją zmienić a nawet usunąć

mm Kamil Lewicki Aplikacje 2016-12-18

WhatsApp-1

Czasami wysyłamy wiadomości pod wpływem emocji, w stanie silnego wzburzenia bądź myśląc, że wyjdzie z nich zabawny kontekst, lecz po chwili ogarnia nas panika i… już za późno, bo tekst został dostarczony. Takie emocje targają również w sytuacji pomylenia dziewczyny ze swoją szefową. Dlatego testowana funkcja WhatsAppa brzmi naprawdę nieźle!

Podążając za twitterowym profilem WABetaInfo twórcy WhatsAppa pracują nad możliwością edycji, a nawet kasowania wiadomości z konwersacji. Aktualnie opcja ta jest wciąż dopracowywania i niedostępna dla ogółu. Znajduje się tylko w wersji beta aplikacji. Co więcej, manipulacja nad wiadomościami ograniczać się będzie wyłącznie do ostatnio wysłanych – starszych nie poddamy ani edycji, ani kasacji.


Nie wiadomo, kiedy funkcja ta pojawi się w oficjalnej wersji WhatsAppa. Brzmi jednak nieźle, a w internetowym świecie literówek i pochopnych myśli może okazać się przydatna.

źródło: The Economic Times, Twitter  • Ta, wielka rewolucja. W Skypie jest to od dziesięciu lat. W Discordzie, z którego korzystam i pewnie w wielu innych komunikatorach również. Naprawdę bardzo mi tego brakuje w facebookowym Messengerze i nie rozumiem, czemu wprowadzenie takiej prostej funkcji jest aż tak trudne.

  • Łukasz

    O fajnie, w skypie często korzystam z możliwości edycji, a tu tego brakowało.

    • Marx

      slack też to ma, w końcu dobiją do peletonu