WhatsApp-1

Czasami wysyłamy wiadomości pod wpływem emocji, w stanie silnego wzburzenia bądź myśląc, że wyjdzie z nich zabawny kontekst, lecz po chwili ogarnia nas panika i… już za późno, bo tekst został dostarczony. Takie emocje targają również w sytuacji pomylenia dziewczyny ze swoją szefową. Dlatego testowana funkcja WhatsAppa brzmi naprawdę nieźle!

 

Podążając za twitterowym profilem WABetaInfo twórcy WhatsAppa pracują nad możliwością edycji, a nawet kasowania wiadomości z konwersacji. Aktualnie opcja ta jest wciąż dopracowywania i niedostępna dla ogółu. Znajduje się tylko w wersji beta aplikacji. Co więcej, manipulacja nad wiadomościami ograniczać się będzie wyłącznie do ostatnio wysłanych – starszych nie poddamy ani edycji, ani kasacji.

 

 


Nie wiadomo, kiedy funkcja ta pojawi się w oficjalnej wersji WhatsAppa. Brzmi jednak nieźle, a w internetowym świecie literówek i pochopnych myśli może okazać się przydatna.

 

źródło: The Economic Times, Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.