iphone-6s-plus-mix

 
iPhone 8 z pewnością będzie rewolucyjnym urządzeniem dla fanów Apple. Według spekulacji ma on posiadać zagięty ekran, który ma pokrywać znaczną część przedniego panelu. Być może będzie on podobny do Xiaomi Mi Mix, którego ogromny wyświetlacz w stosunku do powierzchni przedniej części smartfonu stanowi atrakcję dla oka.
 
iphone-6s-plus-mix-2
 
W oczekiwaniu na nowe dzieło od Apple, jeden z użytkowników smartfonu z jabłkiem umilił sobie czas modyfikując swój telefon. iPhone 6 Plus został zamieniony w „bezramkowe” urządzenie, które może trochę przypomina Xiaomi Mi Mix. Zasadnicza różnica polega na tym, że w chińskim smartfonie górna część jest „bezramkowa”, a w zmodyfikowanym iPhonie dolna.
 
iphone-6s-plus-mix-3
 
Trzeba przyznać, że użytkownik ma fantazję, a zmieniony iPhone nie wygląda tak źle. Warto zauważyć, że z „iPhone’a 6s Plus Mix” został usunięty przycisk „home”, który popsułby cały koncept zmiany. Poza tym smartfon działa jak należy. Film z ciekawym urządzeniem został opublikowany na kanale Weibo. Mogą go zobaczyć zarejestrowani użytkownicy TUTAJ.
 
iphone-6s-plus-mix-5
 
źródło: gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.