0-9-1

 

Nie minęło wiele czasu od premiery Xiaomi Mi Mix, a internet już huczy od kolejnych plotek na temat jego następcy. Chińczycy najwidoczniej chcą pójść za ciosem, a prawdziwie bezramkowy smartfon ma dopiero nadejść.
 

Nie ma żadnych wątpliwości, że Xiaomi Mi Mix to hit tej jesieni. Zagraniczne sklepy internetowe od momentu wprowadzenia tego modelu do sprzedaży przeżywają oblężenie – i trudno się dziwić, bo zarówno specyfikacja jak i oryginalny wygląd tego smartfona robią swoje. Wydawać by się więc mogło, że na następce trochę za wcześnie, ale chińskie źródła dostarczają nam zupełnie innych informacji. Xiaomi Mi Mix 2 może zadebiutować już niebawem, i tak naprawdę to ten smartfon będzie można uznać jako przełomowy.
 

Według Gizmochina, Mi Mix 2 może być prawdziwym bezramkowcem, a jego ekran ma pokryć 100% powierzchni przedniego panelu. Zaobserwować to możecie na poniższych grafikach.

 


 

Wymiary smartfona prawdopodobnie zostaną takie same, ale zmienić ma się rozdzielczość wyświetlacza – z 2040 x 1080 pikseli na 2K. Użytkownicy będą mogli skorzystać z dobrodziejstw Androida 7.0 Nougat (MIUI 9). Nowością ma być podwójny aparat – ciekawe rozwiązany został też problem aparatu przedniego, który prawdopodobnie zostanie ukryty w górnej części smartfona.

 

Źródło: gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.