powerbannnk

 

Xiaomi wprowadziło właśnie do swojej oferty nowy bank energii. Mi Power Bank 2 zaoferuje użytkownikowi ogromną pojemność, bo aż 20000 mAh. To jednak nie jedyny atut następcy zeszłorocznego hitu. Potencjalnych nabywców zachęci bowiem cena, która jest śmiesznie niska.
Odświeżona wersja zeszłorocznego Mi Power Banka nie wnosi żadnych innowacji, ale z drugiej strony trzeba spytać, czy udany produkt trzeba poprawiać? Bank energii Xiaomi wciąż oferuje litowo-polimerowe ogniwa. Nowością jest wsparcie dla technologii szybkiego ładowania Quick Charge 3.0. Mi Power Bank 2 jest krótszy i węższy, ale za to nieco grubszy – dokładnie o 2,1 mm. Poniżej zobaczyć możecie porównanie obu propozycji – zeszłorocznej i tegorocznej.

 

powerrbank-xiaomi
Powerbank trafi na półki sklepowe 19 grudnia – na tę chwilę mowa o rynku chińskim. Jak można się łatwo domyślić, największą zaletą tego banku energii będzie cena. Na rodzimym rynku wyniesie ona jedynie… 22 dolary, co po przeliczeniu daje nam ok. 92zł. W najpopularniejszych sklepach internetowych kwota ta z pewnością urośnie o kilka dolarów, co i tak trzeba uznać za świetną propozycję.
Źródło: gizchina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).