Smartfony Google Pixel w świątecznych sweterkach bo… czemu nie?

Newsy

pixel-phone-google-2397438

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Smartfony z serii Google Pixel całkiem niedawno zastąpiły „starą” serię Nexus. Urządzenia są chwalone m.in. za „czystego” Androida na pokładzie oraz terminowe aktualizacje, ale też krytykowane za to, że wprowadzają „ekskluzywne” funkcje, których próżno szukać w aktualizacjach Nexusów. W tym roku Google postanowiło sprzedawać te telefony pod własną marką i, mimo że zostały one wyprodukowane przez HTC, to na obudowach raczej próżno szukać widocznego loga tej firmy. W tym roku są to produkty „Made by Google„.

 

 

W Nowym Jorku właśnie pojawiła się ciekawa akcja promocyjna, która ma za zadanie reklamować w „bożonarodzeniowy” sposób najnowsze produkty Google’a. Korzystając z maszyny dziewiarskiej i przędzy pracownicy tamtejszego punktu przygotowanego przez firmę z Mountain View przygotowują małe świąteczne ubranka dla Pixeli. Jest nawet możliwość dostania pełnowymiarowego „ludzkiego” swetra. Należy zakręcić „kołem fortuny”, aby wylosować sweterek dla smartfona, ciasteczko lub pełnowymiarowy sweter (albo kombinację tych trzech rzeczy). Wszystko odbywa się za darmo dla posiadaczy Pixeli, którzy odwiedzą to miejsce wraz ze swoim telefonem. Powyżej widać, jak „gadżety” wyglądają w praktyce, a poniżej możecie zobaczyć oficjalny filmik promocyjny Google’a opublikowany na oficjalnym koncie na Twitterze przedstawiający proces tworzenia ubrania dla urządzenia mobilnego.

 


Źródło: Google; Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x