Nie szukajcie Super Mario Run na Androida – tej gry po prostu nie ma a w Internecie znajdziecie pełno podróbek

mm Łukasz Pająk Aplikacje 2016-12-16

super-mario-run-android

Pamiętacie szał na Pokemon GO? Apple potrafi stworzyć „sektę” wokół swoich produktów, ale jeśli chodzi o gry to ewidentnie w tej kwestii wygrywa Nintendo. Teraz dużą popularnością może pochwalić się najnowsza gra od Japończyków, która została zaprezentowana wyłącznie na iOS.

Super Mario Run to dla wielu nic innego jak kolejny skok na kasę konsumentów bazujący na znanej marce. Ja nie do końca się z tym zgadzam, ale mniejsza z tym – z pewnością nie można zaprzeczyć temu, że ten tytuł jest popularny i to bardzo. Być może nie pobije Pokemon GO, ale drugie miejsce w popularności gier tego roku jest realne. To sprawia, że wszyscy starają się „na lewo” znaleźć Super Mario Run. Jeśli dobrze pamiętacie to właśnie tego typu powód sprawił, że Nintendo nie spieszy się z wydaniem tego tytułu na Androida. Jednak nie wszyscy chcą przechodzić na iOS dla jednej gry, więc szukają w… Internecie. Sieć rządzi się swoimi prawami i bardziej sprytni a niekoniecznie uczciwy zauważyli możliwość na zdobycie cennych danych, czyli kradzież jak też po prostu rozszerzenie oprogramowania typu „malware”.

Tym samym pamiętajcie, że dopóki Nintendo nie wyda Super Mario Run na Androida to wszelkie magiczne pliki instalacyjne znalezione w Internecie nie mają na celu umożliwić Wam granie w ten tytuł. Zamiast rozrywki możecie narobić sobie wiele problemów. • stark2991

  Lipna gierka za 50 zł – według mnie nie ma nawet sensu szukać.

 • Leszek Jurczak

  Na Androida wyszedł za to Super Plumber Run. I nie, to nie jest żart…

 • radeon hade

  lubię mario, powinno wyjść na androida

  • gumis

   I tak 90% graczy sciągnie piraty. Wcale mnie nie dziwi podejście Nintendo do androida

   • RafalR20

    A co na ios nie piraca?

    • gumis

     Kpisz czy o drogę pytasz?
     Skala jest nieporównywalna!

 • Serio? To jedna z najgorszych gier ostatnich czasów. Serio nie ma czego żałować. Podróbki są lepsze.

 • Quorthon

  Dobrze napisane. Bardzo poprawnie, żadnych błędów interpunkcyjnych. Tytuł to już w ogóle mistrzostwo — nie szukajCIE; znajdziESZ. Pan redaktor chyba lekko niezdecydowany.

  • r0siu

   Na początku ten portal był godny uwagi. Byli fajne recenzje. Konkretne tematy a dziś. Wszytko i o niczym. Jak zacznie się temat s8 to co drugi post z plotkami z zagranicznych stron tłumaczony z błędami w dodatku. Nie ma wartościowych tematów. Obudzi się któryś z niby redaktorów i myśli „a dziś napiszę sobie o grze” inny znów „trzeba jakieś porównanie z YT wstawić” i tak to wszystko wygląda.

   Zróbcie coś na wzór np satkurier z kategoriami np:
   -Nowości telefony
   -Aplikacje
   -Testy
   -Porownania
   Itp

   Poza tym póki się coś nie zmieni nie ma sensu ty zaglądać

   • Łukasz Pająk

    Dzięki za konstruktywną krytykę :). Kategorie zmienią się na pewno. Już mamy zupełnie nową koncepcję i razem z innymi zmianami wszystko będziemy wdrażać.

    • r0siu

     Tak jak od dawna wdrażacie nową galerie albo program ankiet. Czas mija a spiewka ta sama.

     • Łukasz Pająk

      Uwierz, że nam też zależy, aby tego nie przekładać, ale tak to wygląda z pośrednikami.

 • Asdaf

  Selekcja naturalna i tyle