super-mario-run-android

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Pamiętacie szał na Pokemon GO? Apple potrafi stworzyć „sektę” wokół swoich produktów, ale jeśli chodzi o gry to ewidentnie w tej kwestii wygrywa Nintendo. Teraz dużą popularnością może pochwalić się najnowsza gra od Japończyków, która została zaprezentowana wyłącznie na iOS.

 

Super Mario Run to dla wielu nic innego jak kolejny skok na kasę konsumentów bazujący na znanej marce. Ja nie do końca się z tym zgadzam, ale mniejsza z tym – z pewnością nie można zaprzeczyć temu, że ten tytuł jest popularny i to bardzo. Być może nie pobije Pokemon GO, ale drugie miejsce w popularności gier tego roku jest realne. To sprawia, że wszyscy starają się „na lewo” znaleźć Super Mario Run. Jeśli dobrze pamiętacie to właśnie tego typu powód sprawił, że Nintendo nie spieszy się z wydaniem tego tytułu na Androida. Jednak nie wszyscy chcą przechodzić na iOS dla jednej gry, więc szukają w… Internecie. Sieć rządzi się swoimi prawami i bardziej sprytni a niekoniecznie uczciwy zauważyli możliwość na zdobycie cennych danych, czyli kradzież jak też po prostu rozszerzenie oprogramowania typu „malware”.

 

Tym samym pamiętajcie, że dopóki Nintendo nie wyda Super Mario Run na Androida to wszelkie magiczne pliki instalacyjne znalezione w Internecie nie mają na celu umożliwić Wam granie w ten tytuł. Zamiast rozrywki możecie narobić sobie wiele problemów.
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.