galaxy-s8-832956262945

 

Ostatnio pojawiały się niezliczone ilości plotek na temat tego, jakiego typu czytnik linii papilarnych zostanie wbudowany w nadchodzącego flagowca od Samsunga. Część źródeł utrzymywało, że skaner odcisków palców zawierał się będzie na powierzchni całego przedniego panelu. Jednak teraz nowy raport utrzymuje, że tak naprawdę Samsung umieści czytnik z tyłu bryły (podobnie jak ma to miejsce np. w Nexusie 6P albo Huawei P9).

 

Ten sam raport zawiera także informację, że Galaxy S8 będzie miał również skaner tęczówki oka. Prawdopodobnie będzie on szybszy niż ten, który pojawił się w Note7. Wraz z premierą nadchodzącego w przyszłym roku flagowca Samsung wznowi też współpracę z bankami, które będą obsługiwały weryfikację użytkowników na podstawie czytnika tęczówki.

 

Galaxy S8 ma zostać również pozbawiony przycisku „home”. Ta informacja krąży w sieci od dawna. Do wszelkich nieoficjalnych plotek należy oczywiście podejść z odpowienim dystansem. Wszystkiego będziemy dowiadywać się stopniowo, a oficjalnie dopiero w okolicach MWC 2017, w lutym przyszłego roku.

 

Zobacz też: Aktualizacja do Androida 7.1.1 dla Samsungów z serii Galaxy S7 wprowadzi gesty na czytniku linii papilarnych?

 

Źródło: NAVER

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl