Samsung Galaxy S8 będzie miał czytnik linii papilarnych z tyłu?

Newsy

galaxy-s8-832956262945

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Ostatnio pojawiały się niezliczone ilości plotek na temat tego, jakiego typu czytnik linii papilarnych zostanie wbudowany w nadchodzącego flagowca od Samsunga. Część źródeł utrzymywało, że skaner odcisków palców zawierał się będzie na powierzchni całego przedniego panelu. Jednak teraz nowy raport utrzymuje, że tak naprawdę Samsung umieści czytnik z tyłu bryły (podobnie jak ma to miejsce np. w Nexusie 6P albo Huawei P9).

 

Ten sam raport zawiera także informację, że Galaxy S8 będzie miał również skaner tęczówki oka. Prawdopodobnie będzie on szybszy niż ten, który pojawił się w Note7. Wraz z premierą nadchodzącego w przyszłym roku flagowca Samsung wznowi też współpracę z bankami, które będą obsługiwały weryfikację użytkowników na podstawie czytnika tęczówki.

 

Galaxy S8 ma zostać również pozbawiony przycisku „home”. Ta informacja krąży w sieci od dawna. Do wszelkich nieoficjalnych plotek należy oczywiście podejść z odpowienim dystansem. Wszystkiego będziemy dowiadywać się stopniowo, a oficjalnie dopiero w okolicach MWC 2017, w lutym przyszłego roku.

 

Zobacz też: Aktualizacja do Androida 7.1.1 dla Samsungów z serii Galaxy S7 wprowadzi gesty na czytniku linii papilarnych?

 

Źródło: NAVER


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x