Aktualizacja Messengera wprowadza nowe efekty aparatu

Aplikacje

messenger

 
Odkąd Facebook postanowił zrobić z Messengera osobną aplikację, stała się ona popularnym komunikatorem, który wciąż otrzymuje nowe usprawnienia. Na przykład jakiś czas temu pojawiła się funkcja „Mój dzień”, która jest bardzo podobna do znanych „Stories” z konkurencyjnych programów. Przyznam, że niektóre dodatki w komunikatorze mi się nie podobają, a twórcy mogliby popracować np. nad energooszczędnością aplikacji.
 
Tak czy owak przed nami kolejna aktualizacja. W aplikacji pojawią się nowe efekty w aparacie. Ponadto ma on działać teraz znacznie szybciej i powinien być łatwiejszy w obsłudze zarówno na Androidzie jak i na iOSie. Przycisk aparatu pojawi się u dołu Messengera. Działa on podobnie jak do tej pory, czyli pojedyncze naciśnięcie oznacza zrobienie zdjęcia, a przytrzymanie – nagrywanie wideo. Ponadto w programie zobaczymy specjalne efekty dedykowane dla uchwyconych obrazków. Wśród nich można znaleźć naklejki, ramki, maski i inne interesujące dodatki.
 
messenger-2
 
W aplikacji aparatu pojawia się też ikona palety. Po naciśnięciu na nią będziemy mogli dodać tekst i odpowiednie „upiększenia”. Update powinien już się pojawiać na Waszych smartfonach, ja już go mam.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x