Xiaomi Mi5 smartfonem na nocne spacery. Ochronił oficera policji przed nożem

Newsy

xiaomi-mi-5-black-front-pattern

Już nieraz słyszeliśmy informacje o tym, jak smartfon uchronił kogoś przed utratą zdrowia czy nawet życia. Historie te często brzmią nieprawdopodobnie, lecz zdjęcia potwierdzają ewentualny przebieg zdarzeń. Tym razem bohaterem jest flagowy smartfon chińskiej marki, który poradził sobie z… nożem.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

W serwisie Weibo pojawiły się zdjęcia przedstawiające Xiaomi Mi5. Nie byłoby w nich nic nadzwyczajnego, gdyby nie historia, która się z nimi wiążę. Kevin Wang, dobrze znany analityk, opowiada o niefortunnym zdarzeniu w jakim brał udział jego brat będący policjantem. Otóż został on zaatakowany nożem, a przedmiotem jakim posłużył się do obrony był właśnie telefon. Fotografie przedstawiają miejsce, w którym rzekomo wbiło się ostrze. Co ciekawe, sam smartfon działa, a ekran nie uległ zniszczeniu.

 

 

To kolejny przypadek, który pokazuje, że smartfony służą do czegoś więcej niż dzwonienie i konsumpcja multimedialnych treści. Warto oczywiście do historii podejść z przymrużeniem oka i nie traktować swojego urządzenia, jako broni białej. Choć… ustawki kibiców „na smartfony”, a nie „na noże” mogłyby wyglądać ciekawie!

 

Zobacz też: Xiaomi w Play!

 

źródło: Android Headlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x