xiaomi-mi-5-black-front-pattern

Już nieraz słyszeliśmy informacje o tym, jak smartfon uchronił kogoś przed utratą zdrowia czy nawet życia. Historie te często brzmią nieprawdopodobnie, lecz zdjęcia potwierdzają ewentualny przebieg zdarzeń. Tym razem bohaterem jest flagowy smartfon chińskiej marki, który poradził sobie z… nożem.

 

W serwisie Weibo pojawiły się zdjęcia przedstawiające Xiaomi Mi5. Nie byłoby w nich nic nadzwyczajnego, gdyby nie historia, która się z nimi wiążę. Kevin Wang, dobrze znany analityk, opowiada o niefortunnym zdarzeniu w jakim brał udział jego brat będący policjantem. Otóż został on zaatakowany nożem, a przedmiotem jakim posłużył się do obrony był właśnie telefon. Fotografie przedstawiają miejsce, w którym rzekomo wbiło się ostrze. Co ciekawe, sam smartfon działa, a ekran nie uległ zniszczeniu.

 

 

To kolejny przypadek, który pokazuje, że smartfony służą do czegoś więcej niż dzwonienie i konsumpcja multimedialnych treści. Warto oczywiście do historii podejść z przymrużeniem oka i nie traktować swojego urządzenia, jako broni białej. Choć… ustawki kibiców „na smartfony”, a nie „na noże” mogłyby wyglądać ciekawie!

 

Zobacz też: Xiaomi w Play!

 

źródło: Android Headlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.