xiaomi-redmi-3s-e1465906579300

Xiaomi zyskuje coraz większa popularność w Polsce, o czym mówią odpowiednie statystyki. Konsumenci poszukiwali smartfonów chińskiej marki również w ofertach abonamentowych. Jeden z operatorów komórkowych postanowił wyjść naprzeciw tym pragnieniom i uruchomić nową ofertę. Na pierwszy ogień pada model z linii Redmi.

 

Już od jutra tj. 15 grudnia rozpocznie się sprzedaż smartfonu Xiaomi Redmi 3S w ofercie Play. Będzie to wersja 32 GB, która w polskiej dystrybucji kosztuje 899 złotych. Model ten napędzany jest przez Snapdragona 430 w towarzystwie 3 GB RAM. Oferuje 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD, slot na dwie karty SIM oraz potężną baterię o pojemności 4100 mAh.

 

W Play dostaniemy go już od złotówki. Z kolei w najdroższej ofercie przyjdzie za niego zapłacić 439 złotych, co jest kwotą i tak o połowę mniejszą od tej, którą trzeba zostawić przy kasie w sklepie. Jeśli chcecie się zapoznać z pełnym cennikiem, kliknijcie tutaj

 

Zobacz też: Shadow Bug Rush!

źródło: Blog Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.