Amazon Prime Video, czyli konkurent Netflixa z The Grand Tour oficjalnie w Polsce – tydzień za darmo, pół roku za połowę ceny

Newsy

amazon-prime-video-w-polsce-ceny

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Pojawienie się Netflixa w Polsce było swego rodzaju przełomowym wydarzeniem. Jednak długo musieliśmy czekać, aż materiały dostępne na tej platformie faktycznie będą dla nas wartościowe. Jednak teraz do gry wchodzi kolejny gigant w postaci Amazonu i ich usługi Prime Video.

 

Zgodnie ze wszelkimi zapowiedziami firma ze Stanów Zjednoczonych rozszerzyła swoją działalność o kolejne 200 państw. Wśród nich nie mogło zabraknąć Polski i tak też się stało. Amazon Prime Video jest niczym innym jak telewizją na życzenie z filmami, serialami i innymi programami. Wśród nich ewidentnie wyróżnia się „następca” kultowego Top Geara, czyli The Grand Tour z Jeremym Clarksonem, Richardem Hammondem oraz Jamesem Mayem na pokładzie. Jednak to oczywiście nie jedyna produkcja warta uwagi. Pełny spis dostępnych programów znajdziecie pod następującym linkiem: Klik! Jednak przejdźmy do kosztów. Oczywiście zakup sprowadza się do miesięcznej subskrypcji, która teraz kosztuje 2,99 euro, aby po pół roku podrożeć do 5,99 euro. Tak jak w tytule zaznaczyłem, pierwszy tydzień jest w pełni za darmo. To zdecydowanie taniej niż w przypadku Netflixa, ale warto zwrócić uwagę na to, co wolimy oglądać.

 

Amazon ewidentnie chce zaistnieć na świecie. Już sam fakt wprowadzenia języka polskiego do ich sklepu pokazuje, że możemy czekać na kolejne nowości od amerykańskiego giganta.

 

 

źródło: The Verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x