Amazon Prime Video, czyli konkurent Netflixa z The Grand Tour oficjalnie w Polsce – tydzień za darmo, pół roku za połowę ceny

Łukasz Pająk Newsy 2016-12-14

amazon-prime-video-w-polsce-ceny

Pojawienie się Netflixa w Polsce było swego rodzaju przełomowym wydarzeniem. Jednak długo musieliśmy czekać, aż materiały dostępne na tej platformie faktycznie będą dla nas wartościowe. Jednak teraz do gry wchodzi kolejny gigant w postaci Amazonu i ich usługi Prime Video.

Zgodnie ze wszelkimi zapowiedziami firma ze Stanów Zjednoczonych rozszerzyła swoją działalność o kolejne 200 państw. Wśród nich nie mogło zabraknąć Polski i tak też się stało. Amazon Prime Video jest niczym innym jak telewizją na życzenie z filmami, serialami i innymi programami. Wśród nich ewidentnie wyróżnia się „następca” kultowego Top Geara, czyli The Grand Tour z Jeremym Clarksonem, Richardem Hammondem oraz Jamesem Mayem na pokładzie. Jednak to oczywiście nie jedyna produkcja warta uwagi. Pełny spis dostępnych programów znajdziecie pod następującym linkiem: Klik! Jednak przejdźmy do kosztów. Oczywiście zakup sprowadza się do miesięcznej subskrypcji, która teraz kosztuje 2,99 euro, aby po pół roku podrożeć do 5,99 euro. Tak jak w tytule zaznaczyłem, pierwszy tydzień jest w pełni za darmo. To zdecydowanie taniej niż w przypadku Netflixa, ale warto zwrócić uwagę na to, co wolimy oglądać.

Amazon ewidentnie chce zaistnieć na świecie. Już sam fakt wprowadzenia języka polskiego do ich sklepu pokazuje, że możemy czekać na kolejne nowości od amerykańskiego giganta.

źródło: The Verge • Chris

  No w koncu! Tak płakali że ludzie piracą The Grand Tour, ale co w tym dziwnego skoro program był dostępny tylko w kilku krajach….

 • Bartosz Suma

  Powie mi ktoś, czy wszystkie z tych produkcji mają chociaż polskie napisy? Bo na tej stronie z linku nie ma na ten temat informacji.

 • M@rkotny

  Polecam ,,The man in a high castle” – ale zdecydowanie nic więcej mnie tam nie interesuje, także trochę nagięta ta propozycja konkurencji dla Netflixa 😛

  • kiniutek

   Dobry serial, książka pewnie jeszcze lepsza .

  • Troy1991

   Jeszcze Mad Dogs i Bosch jest godny polecenia. Poza tym nic specjalnego.

 • siara2007 .

  Ani na Sony ani na Samsung Smart TV nie znalazłem aplikacji Prime

 • gumis

  Przewinąłem cała listę i jakoś nie znalazłem czegoś wartego uwagi 😛x