xiaomi-309432498

 

Według danych przekazywanych przez firmę ABC Data, oficjalnego dystrybutora smartfonów marki Xiaomi w Polsce, „chińczyki” stają się u nas coraz bardziej popularne.

 

Sprzedaż telefonów tej firmy cały czas rośnie. Nawet bez danych analitycznych można zauważyć, że Xiaomi jest coraz bardziej rozpoznawalne. Coraz więcej osób decyduje się na wybór urządzeń, które mają według nich genialny stosunek ceny do jakości. ABC Data wciąż notuje wzrostowy trend sprzedaży produktów swojego partnera. „W porównaniu z październikiem listopadowa dynamika była wyższa o 20 proc”. I trend ma się utrzymać.

 

Jak wiadomo, obecnie produkty Xiaomi są oferowane przez następujące znane sklepy: Allegro.pl (oficjalny sklep), Komputronik, Mall.pl, Morele.net, redcoon.pl, RTV Euro AGD, Vobis oraz X-Kom. Oczywiście jest również wiele pomniejszych, mniej „oficjalnych” dystrybutorów.

 

Ludzie najchętniej wybierają budżetowe pozycje, takie jak Xiaomi Redmi 3S czy Xiaomi Redmi Note 3. Mniejszym, ale wciąż wystarczająco dużym zainteresowaniem cieszy się flagowy Mi5, a także phablet – Mi MAX. Według badań wszystkie telefony od Xiaomi prezentują świetny stosunek cena/jakość, co może przyciągać osoby, które nie chcą niepotrzebnie marnować pieniędzy.

 

ABC Data zapowiada również, że już na początku przyszłego roku do sprzedaży trafią kolejne urządzenia od chińskiego producenta. Mowa jest m.in. o kolejnych smartfonach, smart band, czy nawet Mi BOX.

 

Zobacz też: Samsung w Galaxy S8 wykorzysta tę samą technologię produkcji wyświetlaczy, co w Note7

 

Źródło: ABC Data

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl