best-android-apps-sleeping-banner-image-120525

 

W Sklepie Play znów możemy znaleźć ciekawą promocję. Tym razem padło na aplikację, której większość z nas codziennie używa, a nie darzy sympatią. Jest to oczywiście budzik! Powinien się on sprawdzać jak najlepiej, nie zawodzić i oferować przejrzyste ustawienia. Sprawdźcie czy Caynax Alarm Clock w wersji PRO przypadnie Wam do gustu!

 

Caynax Alarm Clock jest w Sklepie Play dostępny w formie darmowej oraz płatnej. Teraz ta druga została wyceniona na 1,79 zł, więc to może dobry moment na zrobienie zakupów. Budzik w wersji PRO pozbawiony jest reklam (co, jak twierdzi autor, zmniejsza zużycie energii). Dodatkowo można: ustawić coroczny alarm, powtarzalny co miesiąc, cykliczny do 90 dni, drzemać do 100 razy oraz ustawiać widżety na ekranie blokady telefonu.

 

 

Czy to budzik z przeznaczeniem dla okazyjnego korzystania? Zdecydowanie nie. Jeśli jednak Wasze dni różnią się od siebie, Budzik Pro może być tym, czego szukacie.

 

POBIERZ CAYNAX ALARM CLOCK PRO

 

Zobacz też: Skaner linii papilarnych pod ekranem od Synaptics!

 

źródło: Sklep Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.