[Film] BlackBerry jest bezpieczne, ale jak ich topowy model przetrwa spotkanie z ostrzami, ogniem i siłą ludzkich rąk?

Newsy

blackberry-dtek50-grafika

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

BlackBerry po nieudolnych próbach odzyskania kontroli nad swoją pozycją na rynku w końcu postanowił przesiąść się na Androida. Model Priv zachwycał w wielu aspektach, ale z pewnością nie była to cena. W takim razie Kanadyjczycy postanowili zlecić część sprzętową TCL (Alcatel) i efektem są modele DTEK50 oraz DTEK60.

 

Pierwszy z nich bazuje na Alcatelu Idol 4s, któremu BlackBerry dodało swoje oprogramowanie oraz oczywiście logo. Jeżyna swego czasu słynęła z bardzo dobrze wykonanych urządzeń, ale czy TCL też? Na to pytanie odpowie nam nie kto inny jak YouTuber, który swoimi testami zdemaskował już wiele niedoróbek.

 

 

Wyświetlacz przetrwał tyle, co większość dzisiejszych smartfonów. Jednak maskownica głośnika będąca nalepką nie powinna w ogóle być powiązana z BlackBerry. Oszczędności szybko dają znać o sobie. Gumowy tył urządzenia powinien poradzić sobie ze wszelkimi upadkami i wyjść z nich bez szwanku, ale ostre narzędzia ewidentnie mogą wyrządzić szkodę. Podobnie sytuacja wygląda z metalowymi krawędziami, które nie powinny się rysować, ale znowu kwestia odpowiedniego uderzenia i może pojawić się nawet wgniecenie.

 

Czy to dalej to samo BlackBerry, co kiedyś? Obawiam się, że nie. O ile jakość w kwestii oprogramowania być może jeszcze została to już cała reszta zrównała się z dzisiejszymi przeciętniakami. Miejmy nadzieję, że Kanadyjczycy jeszcze odżyją.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x