facebook-events-38074392

 

Aplikacja Facebook Events (Wydarzenia) już w październiku pojawiła się w wersji przeznaczonej na systemy iOS/urządzenia Apple’a. Dzisiaj ma pojawić się (albo już się pojawiła w momencie pisania tego tekstu) w Sklepie Google Play. Każdy będzie mógł zainstalować ją na zgodnym urządzeniu z Androidem.

 

Program pozwala oczywiście na przeglądanie pobliskich imprez, ich terminów, a także pokazuje odpowiednio dopasowane wiadomości i powiadomienia z wydarzeń, które nas interesują. Pojawia się także specjalna wyszukiwarka, która pozwala na znajdowanie konkretnych wydarzeń według wybranych preferencji.

 

facebook-events-android

 

Facebook Events niestety nie okazała się być zbyt popularna na iOS-ie. Mimo wszystko znalazła swoją niszę i wspierała użytkowników w organizowaniu oraz braniu udziału w najróżniejszych eventach. Ciekawe, jak poradzi sobie na Androidzie. Wydaje się, że po jakimś czasie Facebook może chcieć współpracować z organizatorami dużych imprez, którzy chcieliby umieszczać w aplikacji swoje reklamy spersonalizowane w kierunku użytkowników portalu.

 

Zobacz też: [Zdjęcie] Czarny wariant kolorystyczny Samsunga Galaxy C9 Pro

 

Źródło: TechCtunch, Facebook

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl