ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Aplikacja Facebook Events trafi(ła) również na Androida

Autor: Eliasz Szykowny Kategoria: Aplikacje
facebook-events-38074392

Aplikacja Facebook Events (Wydarzenia) już w październiku pojawiła się w wersji przeznaczonej na systemy iOS/urządzenia Apple’a. Dzisiaj ma pojawić się (albo już się pojawiła w momencie pisania tego tekstu) w Sklepie Google Play. Każdy będzie mógł zainstalować ją na zgodnym urządzeniu z Androidem.

Program pozwala oczywiście na przeglądanie pobliskich imprez, ich terminów, a także pokazuje odpowiednio dopasowane wiadomości i powiadomienia z wydarzeń, które nas interesują. Pojawia się także specjalna wyszukiwarka, która pozwala na znajdowanie konkretnych wydarzeń według wybranych preferencji.

facebook-events-android

Facebook Events niestety nie okazała się być zbyt popularna na iOS-ie. Mimo wszystko znalazła swoją niszę i wspierała użytkowników w organizowaniu oraz braniu udziału w najróżniejszych eventach. Ciekawe, jak poradzi sobie na Androidzie. Wydaje się, że po jakimś czasie Facebook może chcieć współpracować z organizatorami dużych imprez, którzy chcieliby umieszczać w aplikacji swoje reklamy spersonalizowane w kierunku użytkowników portalu.

Zobacz też: [Zdjęcie] Czarny wariant kolorystyczny Samsunga Galaxy C9 Pro

Źródło: TechCtunch, Facebook

Sprawdź najnowsze wpisy