[Pobierz] Action Launcher 3 otrzymał dużą aktualizację, która wnosi wiele dobrego do aplikacji

1 minuta czytania
Komentarze
action-launcher-31

 
W Androidzie cenię to, że jeżeli nie podoba mi się nakładka producenta smartfonu, to mogę ją zmienić na inną. W Google Play jest wiele launcherów, które sprawią, że zielony robot zmieni się na telefonie nie do poznania. Większość z nich jest sukcesywnie aktualizowana w oparciu o sugestie użytkowników. Do najbardziej popularnych aplikacji tego typu zalicza się z pewnością Nova Launcher oraz Action Launcher.
 
Właśnie temu ostatniemu jest poświęcony ten wpis, z uwagi na duży update jaki otrzymał. Ma on przekonać do aplikacji użytkowników, którzy narzekali, że nie posiadała ona „tradycyjnych funkcji launchera”.
 
Pierwszą zasadniczą zmianą jest pojawienie się oznaczeń nieprzeczytanych wiadomości aplikacji. Dotyczy to głównych programów takich jak połączenia, SMSy, Gmail, kalendarz. Ponadto w Action Launcher 3 zobaczymy w końcu przewijalny dock. Warto dodać, że niektóre z nowych funkcji są dostępne jedynie w wersji płatnej aplikacji. Z drugiej strony, funkcja Quickpage – czyli funkcjonalny ekran główny jest dostępny teraz za darmo. Dodatkowo można korzystać z nowych okrągłych ikon launchera. Najnowszy update wprowadza też wiele mniejszych zmian, z którymi zapoznacie się TUTAJ. Action Launchera 3 możecie pobrać TUTAJ.
 
źródło: phonearena

Motyw