shadow-bug

Jeśli szukacie interesującej gry, która okaże się prosta w obsługa, kolorowa w grafice i wciągająca, to dobrze trafiliście. Shadow Bug Rush to świetny pomysł na rozgrywkę, która ogranicza się wyłącznie do jednego palca. Po kilku minutach gry wiedziałem, że szybko się nie poddam.

 

Co cechuje Shadow Bug Rush? Przede wszystkim przyjemna dla oka grafika oraz animacja. Model rozgrywki opiera się na dotykaniu ekranu jednym palcem w odpowiednim momencie. Naszym zadaniem jest przemieszczanie się po widowiskowym świecie i eliminacja wrogów. Każdy kolejny poziom przynosi ze sobą nowe zagadki oraz typy potworów, jakim trzeba stawić czoło. Jest też ranking, który motywuje graczy do uzyskania coraz lepszych wyników.

 

 

Gra dostępna jest w Sklepie Play za darmo. Wewnątrz znajdują się mikropłatności do 87 złotych, ale pamiętajmy, że wcale nie musimy na nie wydawać pieniędzy. Maczety w ruch i do dzieła!

 

POBIERZ SHADOW BUG RUSH ZE SKLEPU PLAY

 

źródło: Sklep Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.