Render uwidacznia jak mógłby wyglądać HTC 11. Pojawiły się też jego hipotetyczne parametry

Newsy

htc-11

 
HTC powoli staje na nogi, jednak sprzedaż modelu 10 była niesatysfakcjonująca. Urządzenie z wyglądu było oryginalne, jednak nie miało zbyt dużej siły przebicia pośród konkurencji. Firma musi zatem zaskoczyć flagowcem na rok 2017, który będzie następcą HTC 10.
 
Do premiery HTC 11 zostało z pewnością kilka miesięcy, jednak już teraz pojawiają się informacje na jego temat. Według ostatnich przecieków w smartfonie zobaczymy 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli. Sercem urządzenia prawdopodobnie będzie procesor Snapdragon 835. Ponadto być może znajdziemy w nim 8 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej, aparaty 12 MPx z tyłu oraz 8 MPx z przodu. Nad czasem pracy urządzenia ma czuwać bateria o pojemności 3700 mAh z technologią Qualcomm Quick Charge 4.0. Smartfon ma się pojawić na rynku z Androidem 7.0 oraz nakładką Sense 8.
 
Widoczny we wpisie render ma rzekomo przedstawiać HTC 11, którego ramki boczne są praktycznie niewidoczne. Niestety nie wierzę w to co widzę i sądzę, że jest to jedynie kiepska próba wizualizacji tego, co nigdy nie powstanie.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x