facebook

Chciałoby się powiedzieć: nareszcie! Funkcja wprowadzana przez najnowszą aktualizację użytkownikom systemu iOS znana jest już od dwóch lat. Jednak lepiej późno niż wcale, jak powiada stare przysłowie. Jeśli zatem zależy Wam na wysokiej jakości filmach, koniecznie pobierzcie ten update.

 

Najnowsza wersja aplikacji Facebook na Androida oznaczona numerkiem 105 wprowadza możliwość dodawania filmów w jakości HD. Co ciekawe, na iOS funkcja ta dostępna jest już od paru lat. Oprócz oczywiście konieczności pobrania najnowszej wersji aplikacji, uploadowanie filmów HD trzeba jeszcze włączyć w ustawieniach. Kroki wyglądają następująco: otwarcie aplikacji -> ustawienia -> dodawaj filmy w jakości HD.

 

POBIERZ FACEBOOK ZE SKLEPU PLAY

 

Co więcej, Facebook testuje jeszcze kilka nowości, które niestety nie są dostępne szerokiemu gronu użytkowników. W przyszłości możemy się jednak spodziewać możliwości odtwarzania wideo w okienku, pobierania filmów w celu późniejszego obejrzenia, wybrania ustawienia jakości (tak jak robimy to na przykład na YouTube) czy też zmiany w powiadomieniach.

 

 

Zobacz teżWhere’s My Water i Castle of Illusion w super cenach!

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.