Koncept Galaxy S8 pokazuje jak Samsung może – i powinien – projektować smartfony

Łukasz Pająk Newsy 2016-12-09

samsung-galaxy-s8-koncept

 

Jedna z największych premier każdego roku nadchodzi. Mimo że nie wszyscy przepadają za Samsungiem to jednak wszelkie informacje na temat najnowszych urządzeń od Koreańczyków zawsze zdobywają ogromną popularność. Jeśli jeszcze dodamy do tego, że mowa o nowym modelu z najwyższej półki…

 

Galaxy S8 z pewnością będzie miał ciężkie zadanie przed sobą. Od tego smartfonu oczekuje się wiele, ale przede wszystkim większych zmian. Dotychczasowe plotki pokazują, że tak w rzeczywistości może być i jedną z największych ma być pozbycie się znanego od zawsze przycisku „Home”. Tym samym ma pojawić się więcej miejsca na wyświetlacz. Równocześnie nie spodziewajmy się rewolucji w zakresie designu. W takim razie jak to wszystko połączyć? W tym momencie pojawia się koncept stworzony przez Veniamina Geskina znanego chociażby z faktu przedstawiania konceptów urządzeń Apple. Tym razem jednak postawił na Samsunga i efekt możecie ujrzeć na początku wpisu.

 

Nie da się ukryć, że jest to coś nowego, ale zarazem wciąż widać nurt Koreańczyków. Ewidentnie może się to podobać, ale zapewne pozostaje kwestia wytrzymałości na upadki – Xiaomi Mi Mix pokazał, że może być z tym różnie, ale w przypadku chińskiej propozycji mówimy o braku jakichkolwiek ramek nad ekranem.

 

 

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x