zrzut-ekranu-91

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Samsung co prawda jeszcze nie wypuścił oficjalnie aktualizacji systemu do Androida Nougat (7.x), ale od jakiegoś czasu zainteresowani użytkownicy mogą dołączać do programu beta testów tego producenta, aby przetestować najnowsze rozwiązania. Ludzie mają możliwość sprawdzania wyglądu i funkcji Androida 7.0.

 

Okazuje się jednak, że finalna wersja, jaka trafi do wszystkich osób, które kupiły najnowsze flagowce Samsunga będzie nosiła numerek 7.1.1. Wersje 7.0 oraz 7.1 zostaną pominięte w wersji finalnej. Zostało to potwierdzone przez pracownika firmy.

 

Zmiany, jakich należy oczekiwać to nowe emotikony, odświeżony interfejs użytkownika Samsung Experience, możliwość wysyłania GIF-ów bezpośrednio z klawiatury ekranowej, a także skróty skrótów wybranych aplikacji. Aktualizacja ma się zacząć pojawiać już na początku przyszłego roku.

 

Zobacz też: Sony jako pierwsze (…) zaktualizuje swoje modele do Androida 7.1.1

 

Źródło: XDA-Developers
Eliasz Szykowny

👾 W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. 📝 Mój blog: https://eliasztech.pl