Samsung zaktualizuje swoje najnowsze flagowce od razu do Androida 7.1.1 Nougat

Newsy

zrzut-ekranu-91

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Samsung co prawda jeszcze nie wypuścił oficjalnie aktualizacji systemu do Androida Nougat (7.x), ale od jakiegoś czasu zainteresowani użytkownicy mogą dołączać do programu beta testów tego producenta, aby przetestować najnowsze rozwiązania. Ludzie mają możliwość sprawdzania wyglądu i funkcji Androida 7.0.

 

Okazuje się jednak, że finalna wersja, jaka trafi do wszystkich osób, które kupiły najnowsze flagowce Samsunga będzie nosiła numerek 7.1.1. Wersje 7.0 oraz 7.1 zostaną pominięte w wersji finalnej. Zostało to potwierdzone przez pracownika firmy.

 

Zmiany, jakich należy oczekiwać to nowe emotikony, odświeżony interfejs użytkownika Samsung Experience, możliwość wysyłania GIF-ów bezpośrednio z klawiatury ekranowej, a także skróty skrótów wybranych aplikacji. Aktualizacja ma się zacząć pojawiać już na początku przyszłego roku.

 

Zobacz też: Sony jako pierwsze (…) zaktualizuje swoje modele do Androida 7.1.1

 

Źródło: XDA-Developers






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x