samsung-galaxy-note7-grafika-woda-s-pen

Samsung Galaxy Note 7 okazała się niespodzianką. Niekoniecznie z tych pożądanych. Smartfon debiutujący w sierpniu nie nacieszył się długo pozytywną opinią, gdyż w krótkim czasie po premierze egzemplarze zaczęły wybuchać. Koreański producent uruchomił program zwrotów, lecz nie każdy użytkownik zechciał z niego skorzystać. Zatem następne kroki mogą być interesujące.

 

The Verge weszło w posiadanie zdjęcia, które przedstawia komunikat o aktualizacji wnoszącej blokadę przed naładowaniem smartfona w Stanach Zjednoczonych. Update ma zostać wypuszczony już 15 grudnia i wszystkie Galaxy Note 7, na których się on znajdzie staną się bezużyteczne. Jak na razie brak jakiegokolwiek komentarza ze strony samego producenta czy też operatorów komórkowych.

 

samsung-galaxy-note-7-560x349

 

Producent stosuje wiele środków zapobiegawczych – ograniczył już ładowanie urządzenia do 60%, a w Kanadzie wyłączono możliwość uruchomienia Bluetooth, Wi-Fi i danych komórkowych. Na dzień 4 listopada wymieniono 85% Samsungów Galaxy Note 7 w Stanach Zjednoczonych. Pozostały procent wynosi jednak aż 285 tysięcy smartfonów. Po tej aktualizacji mogą się one stać drogim przyciskiem do papieru.

 

Zobacz też: HBO w Play!

 

źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.