[Film] LG LV5 (LV1V5) pokazuje się z każdej strony, ale do kogo właściwie jest kierowany ten model?

Newsy

lg-lv5-v5-lv1-onleaks

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

LG w tym roku nie popisało się wybitnie. Tak jak w zeszłych latach modele tej firmy ewidentnie chociaż na jednym polu się wyróżniały to teraz nawet tak wyjątkowa funkcja jak modułowość nie została dobrze rozwiązana i sama G5’tka nie przyjęła się dobrze. Niezrozumiała i ograniczona dostępność V20 również nie można pochwalić.

 

Jednak w drodze jest kolejny model i jest nim LV5, o którym już raz pisaliśmy. Teraz wraca do nas razem z wizualizacją od OnLeaks. Przyjrzyjmy się nadchodzącej propozycji od LG:

 

 

Już sam numer „5” pokazuje, że nie będzie to topowe urządzenie. Co prawda specyfikacji jeszcze nie poznaliśmy, ale nie spodziewajmy się konkurencji dla chociażby Lenovo Moto Z Play. Inne prawdopodobne nazwy tego smartfonu to LV1 oraz V5, więc bardzo możliwe, że LG zdecyduje się urozmaicić serię „V”, ale w tym wypadku brakuje-  charakterystycznego dla wszystkich urządzeń z tej rodziny – dodatkowego wyświetlacza.

 

Oceniając sam wygląd możemy zauważyć, że nie pojawi się złącze USB-C, ale nie zabraknie czytnika linii papilarnych. Design jest zbliżony do chociażby serii K i tak naprawdę jeśli ma to być model ze średniej półki cenowej to widziałbym go właśnie w tej rodzinie.

 

źródło: mysmartprice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x