ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Film] LG LV5 (LV1V5) pokazuje się z każdej strony, ale do kogo właściwie jest kierowany ten model?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
lg-lv5-v5-lv1-onleaks

LG w tym roku nie popisało się wybitnie. Tak jak w zeszłych latach modele tej firmy ewidentnie chociaż na jednym polu się wyróżniały to teraz nawet tak wyjątkowa funkcja jak modułowość nie została dobrze rozwiązana i sama G5’tka nie przyjęła się dobrze. Niezrozumiała i ograniczona dostępność V20 również nie można pochwalić.

Jednak w drodze jest kolejny model i jest nim LV5, o którym już raz pisaliśmy. Teraz wraca do nas razem z wizualizacją od OnLeaks. Przyjrzyjmy się nadchodzącej propozycji od LG:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BuDCINbqrpo[/youtube]

Już sam numer „5” pokazuje, że nie będzie to topowe urządzenie. Co prawda specyfikacji jeszcze nie poznaliśmy, ale nie spodziewajmy się konkurencji dla chociażby Lenovo Moto Z Play. Inne prawdopodobne nazwy tego smartfonu to LV1 oraz V5, więc bardzo możliwe, że LG zdecyduje się urozmaicić serię „V”, ale w tym wypadku brakuje-  charakterystycznego dla wszystkich urządzeń z tej rodziny – dodatkowego wyświetlacza.

Oceniając sam wygląd możemy zauważyć, że nie pojawi się złącze USB-C, ale nie zabraknie czytnika linii papilarnych. Design jest zbliżony do chociażby serii K i tak naprawdę jeśli ma to być model ze średniej półki cenowej to widziałbym go właśnie w tej rodzinie.

źródło: mysmartprice

Sprawdź najnowsze wpisy