samsung galaxy s6

Poznaliśmy już wiele historii, w których smartfony wybuchały, zapalały się, wyrządzały szkody w najmniej oczekiwanych momentach. Tym razem bohaterem historii jest flagowy model Samsunga. Galaxy S6 zrobił niespodziankę wszystkim pasażerom znajdujących się w chmurach.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Samsung Galaxy S6 zapalił się na pokładzie samolotu linii China Airlines na trasie Palau – Taoyuan, jak informuje Taiwan News. Do zdarzenia doszło w środę wieczorem około godziny 19. Przyczyna samozapłonu nie jest na razie znana i sprawa badana jest przez odpowiednie organy. Na ten moment mówi się o spontanicznym zapaleniu się smartfonu i zadymieniu kabiny. By zapobiec większym szkodom, ekipa samolotu natychmiast umieściła Samsunga Galaxy S6 w wiadrze z lodem.

 

5848f07e1b895

 

Na szczęście nikomu z pasażerów nie stała się większa krzywda. Media donoszą, że właściciel urządzenia jedynie delikatnie poparzył sobie palce.

 

źródło: Taiwan News

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.