huawei-p9-12312

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Na początku tego miesiąca firma Huawei opublikowała oficjalnie informacje na temat planowanych aktualizacji smartfonów do najnowszego Androida Nougat. Ujawniono wtedy, że P9 oraz Mate 8 będą pierwszymi urządzeniami tego producenta, które dostaną aktualizację. Update miało się pojawić w pierwszym kwartale przyszłego roku.

 

Mimo to ostatnie plotki sugerują, że aktualizacja do „Nugata” już teraz (od 7 grudnia) pojawia się na wybranych telefonach w Chinach. Według najnowszgo raportu update’y wyprzedzają dotychczasowy harmonogram pojawiając się obecnie w tamtym kraju.

 

Konkretnie „zwykli” użytkownicy (kanał stabilnych wersji) otrzymują wersje B352 dla P9 oraz B552 dla Mate 8. Jak wiadomo jednostki, które zostały zarejestrowane w programie beta otrzymują odpowiednio wersje B363 i B562. Huawei P9 Plus nadal oczekuje na aktualizację.

 

A Wy, jak oceniacie wsparcie chińskiego producenta dla wyprodukowanych przez niego produktów?

 

Zobacz też: Już jest – Bluetooth 5. Zobacz, jakie nowe możliwości oferuje

 

Źródło: The Android Soul
Eliasz Szykowny

👾 W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. 📝 Mój blog: https://eliasztech.pl