Android Nougat trafia na dwa flagowe smartfony Huawei – P9 oraz Mate 8

Newsy

huawei-p9-12312

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Na początku tego miesiąca firma Huawei opublikowała oficjalnie informacje na temat planowanych aktualizacji smartfonów do najnowszego Androida Nougat. Ujawniono wtedy, że P9 oraz Mate 8 będą pierwszymi urządzeniami tego producenta, które dostaną aktualizację. Update miało się pojawić w pierwszym kwartale przyszłego roku.

 

Mimo to ostatnie plotki sugerują, że aktualizacja do „Nugata” już teraz (od 7 grudnia) pojawia się na wybranych telefonach w Chinach. Według najnowszgo raportu update’y wyprzedzają dotychczasowy harmonogram pojawiając się obecnie w tamtym kraju.

 

Konkretnie „zwykli” użytkownicy (kanał stabilnych wersji) otrzymują wersje B352 dla P9 oraz B552 dla Mate 8. Jak wiadomo jednostki, które zostały zarejestrowane w programie beta otrzymują odpowiednio wersje B363 i B562. Huawei P9 Plus nadal oczekuje na aktualizację.

 

A Wy, jak oceniacie wsparcie chińskiego producenta dla wyprodukowanych przez niego produktów?

 

Zobacz też: Już jest – Bluetooth 5. Zobacz, jakie nowe możliwości oferuje

 

Źródło: The Android Soul


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x