[Zdjęcie] Czy Honor Magic będzie futurystycznym smartfonem w przystępnej cenie?

1 minuta czytania
Komentarze
huawei-honor-magic
honor-magic

 
Huawei znane jest z produkcji smartfonów o niezłych parametrach, które możemy kupić za niską cenę. Spółka posiada sub-markę Honor, która stara się rywalizować z konkurencyjnymi telefonami na rynku właśnie ceną. Bardzo dobrze zostało przyjęte ostatnie urządzenie tego typu, a mianowicie Honor 8. Można go kupić w Polsce za 1868 zł. Otrzymujemy za to smartfon o przyzwoitym wyglądzie i parametrach, który zadowoli niejednego użytkownika.
 
Wygląda na to, że to nie ostatni telefon, jaki producent pokazał w tym roku. Kilka dni temu pojawiła się w Internecie ulotka, która zwiastuje ujawnienie nowego urządzenia o nazwie Honor Magic 16 grudnia. Miał być to niesamowity i futurystyczny smartfon. Teraz prawdopodobnie mamy jego zdjęcie, które z pewnością jednych zachwyci, a innych rozczaruje.
 

 
Jak widać na załączonym obrazku górna i dolna ramka telefonu są bardzo cienkie, przez co wyświetlacz wydaje się bardzo duży. Możemy również zaobserwować obiektyw aparatu ponad ekranem oraz skaner linii papilarnych poniżej wyświetlacza. Jeżeli cena i dostępność tego urządzenia będą odpowiednie, to można oczekiwać, iż stanie się ono hitem sprzedażowym.
 
AKTUALIZACJA:
Okazało się, że załączone zdjęcie nie przedstawia Honora Magic. Na obrazku widnieje jedynie koncept Samsunga Galaxy S8, który został stworzony na bazie zdjęcia Galaxy Note’a 7…
 
źródło: phonearena

Motyw