lg-g6_concept-techconfigurations3

 
Dla niektórych fanów, niezaprzeczalnym smartfonem numer jeden tego roku jest LG G5, który zrobił furorę na targach MWC. Jest on z pewnością wyjątkowy i nietuzinkowy, ponieważ posiada unikatowy, wymienny modułowy panel u dołu. W dodatku po raz pierwszy flagowiec tej firmy został zrobiony z aluminium. Co więcej, pojawił się również podwójny aparat, dzięki czemu zdjęcia będą jeszcze lepsze. Wygląda jednak na to, że w jego następcy wiele się zmieni.
 
Kilka dni temu pisałem, że w modelu G6 prawdopodobnie nie zobaczymy już modułów. Najwyraźniej kiepska sprzedaż tegorocznego flagowca przemówiła firmie do rozsądku. Ponadto kolejne źródło potwierdza brak możliwości wyjęcia baterii ze smartfonu. Według Davida Ruddocka pod względem designu LG G6 będzie lśniący tak jak flagowce Samsunga. Nie oznacza to, że cały telefon będzie wykonany ze szkła. Jego tył zostanie zrobiony z połyskującego „metalicznego materiału”.
 


 
Dodatkowo LG zachowa w smartfonie złącze 3,5 mm i nie pójdzie za tegoroczną modą panującą wśród producentów telefonów. Być może we flagowcu pojawi się przetwornik Quad DAC znany z LG V20, który ucieszy fanów dobrego dźwięku.
 
źródło: gsmarena, koncept: techconfigurations

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.