galaxy-a-1

 
Samsung od pewnego czasu co roku wydaje nowe urządzenia z serii A. Chodzi o modele A3, A5 i A7, a także na niektórych rynkach A9. Charakteryzują się one smukłą aluminiową obudową i designem, który nie odbiega od urządzeń z segmentu premium. Ze specyfikacją bywa różnie. Im mniejsza cyfra przy pierwszej literze alfabetu, tym zazwyczaj mamy do czynienia ze smartfonem z bardziej kompaktowym ekranem i gorszymi parametrami.
 
Z uwagi na to, że rok 2017 jest tuż za rogiem, w Internecie pojawiają się informacje na temat nowych urządzeń z linii A. Zaledwie wczoraj Łukasz zamieścił film o Galaxy A3, który zobaczycie TUTAJ. Tym razem wyciekła częściowa specyfikacja całej serii smartfonów. Najważniejszą nowością w telefonach będzie pojawienie się wodoszczelności, którą ma gwarantować certyfikat IP68. Ponadto zobaczymy też USB-C. Co więcej w urządzeniach prawdopodobnie zwiększona zostanie pojemność baterii. W przypadku Galaxy A3 będzie to wzrost aż o 700 mAh do 3000 mAh, w A5 – 3300 mAh, a w A7 – 3500 mAh.
 
galaxy-a
 
Co więcej, Samsung postanowił zaokrąglić nieco obudowę urządzeń, co powoduje, że lekko przypominają Galaxy S7. Warto dodać, że z przodu i z tyłu smartfonów znajdziemy aparat 16 Mpx.
 
źródło: sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.