chrome-material-design

W Sklepie Play pojawiła się aktualizacja najpopularniejszej przeglądarki mobilnej. Update Chrome do wersji 55 niesie ze sobą wiele nowości i przydatnych opcji. Sprawdź czy są one wystarczające, by nie czekać i pobrać najnowszą wersję już dziś!

 

Chrome w wersji 55 to oczywiście kolejny krok w celu zmniejszenia zapotrzebowania na RAM, ale najważniejszą nowością jest pobieranie całych stron w celu obejrzenia ich offline. Działanie tego jest banalnie proste. Wystarczy przejść na interesującą nas stronę, a następnie kliknąć ikonę pobierania znajdującą się na pasku adresu (strzałka w dół). W celu przeglądania stron wystarczy przejść do „Pobrane pliki” -> „Strony”.

 

Google poprawiło również masę innych błędów i niedoróbek. Optymalizacja przeglądarki powinna być zatem widoczna. Jeśli nie chcecie czekać na pojawienie się Chrome 55 w Waszym Sklepie Play, możecie pobrać plik apk z zaufanej strony – KLIK.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.