ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Niantic potwierdza – nowe pokemony nadchodzą! Pojawiła się też aktualizacja z przydatną funkcją

Autor: Adam Lulek Kategoria: Aplikacje
pokemon-go
sprint-pokemon-go

 
Pokemon Go mimo, że spadło z czołowych miejsc najlepszych aplikacji, to nadal ma się dobrze. Na niekorzyść gry działa z pewnością brak znaczących aktualizacji oraz bardzo niekorzystna aura pogodowa, która powoduje, że użytkownikom nie chce się wychodzić na zewnątrz w poszukiwaniu stworków. Ostatnio jednak Niantic wprowadza do aplikacji wiele dobrego – np. nowy system radaru.
 
Dzisiejsza aktualizacja natomiast daje możliwość przetransferowania kilku pokemonów za jednym razem! Wystarczy tapnąć i przytrzymać palec na danym stworku, po czym wybrać kolejne i wcisnąć transfer. W końcu nie trzeba będzie robić tego osobno dla każdego pokemona, co bywało czasochłonne.
 
Z najnowszych informacji od Niantic dowiadujemy się, że firma jest podekscytowana tym, co będzie się działo w grudniu. Producent podaje, żeby śledzić media społecznościowe 12 grudnia, bo właśnie wtedy zdradzi informacje na temat nowych pokemonów, które pojawią się w grze! Nie wiadomo czy chodzi o legendarne stworki, czy mowa o drugiej generacji pokemonów.
 

 
Dodatkowo w USA, operator komórkowy Sprint stał się pierwszą spółką, która nawiązała współpracę z Niantic odnośnie Pokemon Go. Wszystkie punkty operatora zamienią się w PokeStopy lub Gymy, a gracze dodatkowo będą mogli w nich naładować baterię w smartfonie.
 
źródło: pokemongolive

Sprawdź najnowsze wpisy