TouchWiz

 
Samsung ma to do siebie, że sporo użytkowników go pokochało, a może nawet więcej znienawidziło. Smartfony Galaxy S odróżniały się od konkurencyjnych urządzeń od samego początku i przodowały w rankingach sprzedaży telefonów z Androidem. Urządzenia mobilne spółki miały też pewną cechę charakterystyczną tylko i wyłącznie dla nich – oryginalną nakładkę na Androida. Słynny już dzisiaj TouchWiz towarzyszy nam od ładnych kilku lat. Od momentu debiutu przeszedł naprawdę długą drogę, zbierając bardzo wiele krytycznych uwag.
 
Wraz z premierą Galaxy Note7 TouchWiz przeistoczył się w Grace UX. Poza zmianą nazwy, większych różnic w systemie na próżno szukać. Jednak jedno jest pewne – to nie ta sama lagująca nakładka co kiedyś. Teraz nawigacja po systemie jest płynna i bezproblemowa.
 
samsung-experience-nougat
 
To nie koniec zmian nakładki od Samsunga. Od kilku tygodni trwają beta testy Androida 7.0 Nougat. Dzisiaj producent wypuścił jej nową wersję, w której nazwa TouchWiz została zastąpiona przez Samsung Experience. Zmianę można zauważyć w informacji o systemie, która znajduje się w ustawieniach.
 
źródło: sammobile

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.