[Film] Nowa seria Galaxy A może być jeszcze bardziej elegancka. Przyjrzyjmy się nadchodzącym modelom od Samsunga

Newsy

samsung-galaxy-a3-and-a5-2016-1-w782

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Lada moment Samsung powinien przedstawić nową generację smartfonów z serii Galaxy A. Modele z premierą datowaną na 2017 rok pewnością jeszcze bardziej zbliżą się do klasy premium oferowanej przez Galaxy S, ale oczywiście jedynie pod kątem designu, gdyż taka jest rola tej koreańskiej rodziny – połączyć świetne wykonanie z odpowiednimi podzespołami.

 

Obecnie znana nam seria Galaxy A przypadła mi do gustu, a teraz oczekujemy kolejnego wydania. Model Galaxy A3 został już kilkukrotnie omówiony w plotkach, ale jeszcze nie wiemy nic na temat designu. Co prawda pojawiły się pogłoski o wersjach z zakrzywionym wyświetlaczem, ale jeśli to prawda to zapewne będzie to cecha najwyżej postawionych propozycji z serii. Co z Galaxy A3? Najprawdopodobniej będzie prezentował się tak jak na następującej wizualizacji:

 

 

Jak wspomniałem wcześniej, Galaxy A ewidentnie chce nawiązywać do Galaxy S i to wyraźnie widać. Jednak to nie jedyny dzisiejszy przeciek na temat nowych urządzeń Samsunga. Pojawiły się również zdjęcia Galaxy A7 i oto one:

 

 

Zbliżony design nie dziwi, gdyż poszczególne modele z serii różnią się głównie wielkością. Widać, że może pojawić się USB-C, ale według plotek wyżej stawiany model prawdopodobnie będzie mógł się pochwalić także wodoodpornością.

 

 

źródło: Phone Arena (1), (2)






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x