Google Now

 
Jeszcze 2 lata temu Google Now było bezużyteczną aplikacją w Polsce, ponieważ nie wszystkie usługi działały. Jednak z czasem stopniowo zostały wprowadzone również do naszego kraju. Dzięki czemu ten „projekt” od giganta potrafi być naprawdę przydatny. Oprócz przeglądania kart aplikacja zawiera w sobie asystenta głosowego, który wykona polecenie po wypowiedzeniu magicznych słów: „Ok, Google” i następnie podaniu odpowiedniej komendy.
 
Program giganta doczekał się wczoraj aktualizacji, która wprowadza nowy podział kart. Do tej pory wszystkie informacje widzieliśmy na jednym ekranie. Teraz został on podzielony na dwie zakładki: aktualne wiadomości i przyszłe wydarzenia. W ten sposób w programie zapanował porządek. Ta pierwsza zakładka nadal będzie pokazywała interesujące nas newsy z różnych portali, w tej drugiej zobaczymy np. termin zbliżającego się meczu lokalnych drużyn, przecenę butów, notowania giełdowe itp.
 
Jeżeli nie korzystacie z aplikacji Google, to może czas najwyższy spróbować? Ja używam jej od roku i bardzo sobie chwalę. Zaktualizowaną wersję apki możecie pobrać TUTAJ.
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.