nougat-1206707_1920

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Czekaliście na finalną aktualizację urządzeń z serii Nexus do Androida 7.1.1 Nougat? Prawdopodobnie wielu z Was już w momencie wydania pierwszej bety dołączyła do beta testerów. Mimo to i Wy otrzymacie najnowszego finalnego Androida.

 

Od dzisiaj posiadacze Nexusów (6P, 5X, 6, 9, Player), urządzeń sygnowanych marką Pixel (XL, C), a także Android One – General Mobile 4G, otrzymują finalną, stabilną aktualizację do Androida 7.1.1 Nougat. Odbywa się to niezależnie od tego, czy korzystamy ze stabilnego kanału update’owego czy dołączyliśmy do beta testerów. Należy również zwrócić uwagę na to, że najnowsza wersja systemu Android pojawia się falami, więc nie wszyscy otrzymają ją już dzisiaj. Aby być jednym z pierwszych osób testujących aktualnego Nougata, należy wejść w ustawienia telefonu i ręcznie sprawdzić dostępność update’u.

 

Aktualizacja przynosi m.in. następujące nowości:

  • Skróty skrótów ulubionych aplikacji na ekranie głównym oraz w siatce aplikacji launchera
  • Możliwość wysyłania GIF-ów bezpośrednio z klawiatury (działa to w takich komunikatorach jak Allo czy Hangouts)
  • Więcej emotikon promujących równość płci – męskie i żeńskie wersje każdej możliwej emotki

 

Pojawia się także wiele poprawek oraz więcej nowości „pod maską”. Zachęcamy do samodzielnego przetestowania aktualizacji i podzielenia się wrażeniami w komentarzach.

 

Zobacz też: [Pobierz] Samsung Galaxy S III z Nougatem – CyanogenMod 14.1 nightly

 

Źródło: Google/Android
Eliasz Szykowny

👾 W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. 📝 Mój blog: https://eliasztech.pl