Finalny Android 7.1.1 dla Nexusów i Pixeli już dostępny – oto mikołajkowy prezent od Google’a

Newsy

nougat-1206707_1920

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Czekaliście na finalną aktualizację urządzeń z serii Nexus do Androida 7.1.1 Nougat? Prawdopodobnie wielu z Was już w momencie wydania pierwszej bety dołączyła do beta testerów. Mimo to i Wy otrzymacie najnowszego finalnego Androida.

 

Od dzisiaj posiadacze Nexusów (6P, 5X, 6, 9, Player), urządzeń sygnowanych marką Pixel (XL, C), a także Android One – General Mobile 4G, otrzymują finalną, stabilną aktualizację do Androida 7.1.1 Nougat. Odbywa się to niezależnie od tego, czy korzystamy ze stabilnego kanału update’owego czy dołączyliśmy do beta testerów. Należy również zwrócić uwagę na to, że najnowsza wersja systemu Android pojawia się falami, więc nie wszyscy otrzymają ją już dzisiaj. Aby być jednym z pierwszych osób testujących aktualnego Nougata, należy wejść w ustawienia telefonu i ręcznie sprawdzić dostępność update’u.

 

Aktualizacja przynosi m.in. następujące nowości:

  • Skróty skrótów ulubionych aplikacji na ekranie głównym oraz w siatce aplikacji launchera
  • Możliwość wysyłania GIF-ów bezpośrednio z klawiatury (działa to w takich komunikatorach jak Allo czy Hangouts)
  • Więcej emotikon promujących równość płci – męskie i żeńskie wersje każdej możliwej emotki

 

Pojawia się także wiele poprawek oraz więcej nowości „pod maską”. Zachęcamy do samodzielnego przetestowania aktualizacji i podzielenia się wrażeniami w komentarzach.

 

Zobacz też: [Pobierz] Samsung Galaxy S III z Nougatem – CyanogenMod 14.1 nightly

 

Źródło: Google/Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x