zuk

Lenovo ZUK Edge jest całkiem interesującym smartfonem. Oficjalna prezentacja urządzenia nastąpi za dwa dni, lecz już teraz możemy zobaczyć jego kolejne rendery, jakie wyciekły do Sieci. Wygląda dobrze, skrywa w sobie Snapdragona 821 i cechuje się atrakcyjną ceną. Czego chcieć więcej?

 

Frontowy panel smartfonu zajęty jest w znacznej części przez ekran. Na górze znajdzie się kamerka selfie oraz czujniki. Dół zaś został zarezerwowany dla fizycznego przycisku Home. Mimo „Edge” w nazwie nie znajdziemy tutaj ekranu z zakrzywionymi krawędziami. Będzie to jednak duży 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD. Wnętrze smartfonu skrywa w sobie Snapdragona 821 z 4 (bądź nawet 6) GB RAM na pokładzie.

 

 

Warto zainteresować się ceną w przypadku Lenovo ZUK Edge. Wynieść ma ona około 390 dolarów, co w połączeniu z parametrami technicznymi urządzenia jest kwotą bardzo atrakcyjną. Oficjalna prezentacja odbędzie się 7 grudnia.

 

źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.