runtastic-situps-pro

Zima jest okresem, który nie wymaga od nas sześciopaka na brzuchu i trzymania restrykcyjnej diety. Jeśli jednak chcielibyście zadbać o swoją formę, a nie macie wewnętrznej motywacji spróbujcie zrobić to z aplikacją. Runstatic Sit-Ups w wersji PRO możecie mieć zupełnie za darmo!

 

Runstatic zawiera w swojej kolekcji różne programy z przeznaczeniem na wiele części ciała. Wersja Sit-Ups, jak sama nazwa mówi, stawia na trening brzuszków. W programie widzimy nasze postępy, kalendarz ćwiczeń oraz ustanawiamy własne rekordy. Jest również trener głosowy oraz przejrzysty system motywowania do treningu.

 

 

Aby uruchomić wersję PRO aplikacji i tym samym zyskać dostęp do nowych poziomów, wystarczy pobrać bezpłatną wersję Runstatic Sit-Ups – KLIKa następnie w ustawieniach wpisać kod promocyjny „appoftheday„. Od teraz możemy się cieszyć wersją PRO.

 

źródło: Sklep Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.