oneplus-koncept

 
Firma OnePlus sukcesywnie rozwija swoją spółkę dzięki coraz lepszym smartfonom wypuszczanym na rynek. Ponadto już nie trzeba czekać internetowych kolejkach, aby kupić upragniony telefon. Ostatnim modelem od producenta jest zaktualizowana wersja OnePlus 3, czyli model 3T. Jednak już w tym momencie spekuluje się o następcy flagowca, jakim ma być OnePlus 5.
 
We wpisie nie popełniłem błędu związanego z nieprawidłową numeracją. Następny smartfon od firmy ma pominąć cyfrę 4 w nazewnictwie, gdyż ta uważana jest w Chinach za przynoszącą nieszczęście. Według najnowszych informacji, OnePlus 5 będzie wykonany z ceramiki, tak jak Xiaomi Mi Mix. Warto przypomnieć, że to nie pierwsza „zabawa” producenta z tym materiałem. Wcześniej OnePlus X mógł pochwalić się tego typu rozwiązaniem.
 
Spekuluje się, że w OnePlus 5 zobaczymy 5,5-calowy ekran QHD, procesor Snapdragon 835, 6 GB RAM. Smartfon być może ujrzy światło dzienne w drugim kwartale 2017 roku.
 
źródło: phonearena, koncept smartfonu ze zdjęcia tytułowego: techconfigurations

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.