oneplus-koncept

 
Firma OnePlus sukcesywnie rozwija swoją spółkę dzięki coraz lepszym smartfonom wypuszczanym na rynek. Ponadto już nie trzeba czekać internetowych kolejkach, aby kupić upragniony telefon. Ostatnim modelem od producenta jest zaktualizowana wersja OnePlus 3, czyli model 3T. Jednak już w tym momencie spekuluje się o następcy flagowca, jakim ma być OnePlus 5.
 
We wpisie nie popełniłem błędu związanego z nieprawidłową numeracją. Następny smartfon od firmy ma pominąć cyfrę 4 w nazewnictwie, gdyż ta uważana jest w Chinach za przynoszącą nieszczęście. Według najnowszych informacji, OnePlus 5 będzie wykonany z ceramiki, tak jak Xiaomi Mi Mix. Warto przypomnieć, że to nie pierwsza „zabawa” producenta z tym materiałem. Wcześniej OnePlus X mógł pochwalić się tego typu rozwiązaniem.
 
Spekuluje się, że w OnePlus 5 zobaczymy 5,5-calowy ekran QHD, procesor Snapdragon 835, 6 GB RAM. Smartfon być może ujrzy światło dzienne w drugim kwartale 2017 roku.
 
źródło: phonearena, koncept smartfonu ze zdjęcia tytułowego: techconfigurations

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.